Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 27.01.2020 10:35

27 січня голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені  питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій та протипожежної безпеки, епідеміологічної ситуації, реалізації проектів соціального та економічного розвитку району, роботи об’єктів житлово-комунального господарства, а також проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в районі. Також, була доведена до відома присутніх політична інформація з

актуальних питань.

Разом з цим, проаналізовано  виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації, наданих на минулих оперативних нарадах, доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів  та відповідальних  посадових осіб за їх виконання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)