23.01.2019 проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту

Дата: 23.01.2020 14:05

23.01.2019 проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту відповідно до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов`язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 230).

У навчанні взяли участь сільські та селищні голови, керівники установ, підприємств та організацій району. Викладачі Маріупольських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області розповіли слухачам про функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області, заходи пов’язані з евакуацією, створення матеріального резерву, укриття населення в захисних спорудах, оповіщення населення при загрозі виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та інше.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)