Проведення позачергового засідання комісії з питань захисту прав дитини у Мангушському районі

Дата: 23.01.2020 13:13

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, 23 січня 2020 року згідно плану роботи служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови Мангушської райдержадміністрації Дороганя В.І., пройшло позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто  питання щодо влаштування під опіку та піклування трьох дітей-сиріт.

За результатами розгляду було прийняте відповідне рішення із дотриманням найкращих інтересів дітей.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)