Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Служба у справах дітей інформує

Дата: 23.01.2020 13:07
Кількість переглядів: 602

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 11.01.2020 №321/0/2-20/37 “Про забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування”, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Мангушської райдержадміністрації Дороганя В.І. була проведена нарада щодо посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується у прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу, сім’ї опікуна, піклувальника. У нараді прийняли участь представники відділу поліції, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл району, керівники всіх вищезазначених структур та головний лікар Мангушського ЦПМСД. Під час наради були обговорені питання належної взаємодії та негайного реагування всіх структурних підрозділів, у випадках порушень прав дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів, піклувальників.

Під час засідання, запрошені мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваної ситуації, активно пропонували шляхи вирішення даного питання.

За результатами обговорення було прийнято відповідне рішення щодо покращення взаємодії між усіма причетними структурами, які займаються захистом прав дітей в районі та недопущення порушення прав дітей, які можуть призвести до трагічних випадків, погіршення умов виховання, утримання та розвитку дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, під опікою, піклуванням.

 Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора