A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Більше 15 безробітних отримали направлення на постійне працевлаштування під час проведення ярмарку вакансій та послуг Мангушського районного центру зайнятості

Дата: 23.01.2020 08:33
Кількість переглядів: 46

21 січня Мангушським районним центром зайнятості був проведений ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. Учасниками ярмарку стали представники 12 роботодавців, які запропонували понад 20 вакансій у галузях сільського господарства, медицини, торгівлі, поводження з відходами та ін.  

В роботі ярмарку приймали участь представники: ФОП Лепський Г.Г.,ФОП Аврамов І.Г.,  ФОП Вільчик П.Я., ФОП Троян О.М., ФОП Таушан М.О., ФОП  Попов С.К,, ФОП Джелалі Г.М.,  ФОП Грибеник М.В., ФОП Ларіна О.В. , СТОВ «Агрофірма «Надія», КНП «Мангушська ЦРЛ», ТОВ «Форіца» та ін. На ярмарку були представлені вакансії: підсобний робітник, продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, бухгалтер, продавець непродовольчих товарів, оператор агрегата оброблення відходів  тощо.


«Головним завданням  ярмарку вважаємо побудову  якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик», - зауважила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна ,  відкриваючи захід. 


 В ході ярмарку представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.


Загалом ярмарок відвідали понад 40 шукаючих роботу безробітних громадян. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Але чимало роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на виробництві, де вони пройдуть співбесіду з керівниками підприємства. 
За попередніми даними запрошення на співбесіду під час  ярмарку отримали 20 осіб, 3 безробітні  направлені на громадські та інші роботи тимчасового характеру.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора