Заходи бібліотек Мангушської РЦБС до Дня Соборності України

Дата: 23.01.2020 08:30

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

До цієї видатної події в бібліотеках Мангушської РЦБС проведено цикл заходів, метою яких є формування національної свідомості та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.

У книгозбірнях оформлено:

книжкові виставки: виставка-експозиція «Соборна Україна від ідеї до сьогодення» (Стародубівська сільська бібліотека), виставка історичної книги «Єдина духом Україна» (Мангушська ЦРБ).

Тематичні полички «Україна навіки соборна» (Портівська сільська бібліотека); «Історичний урок єднання» (Захарівська сільська бібліотека) ;

«У нас єдина мета - Україна свята» (Приазовська сільська бібліотека),    Інформаційне дос'є «Величний день злуки» (Ялтинська селищна бібліотека для дітей).

Пройшли наступні пізнавально-виховні заходи:

історична година «Великий день єднання» (Юр'ївська сільська бібліотека), інформ-тайм «Соборність –найцінніший скарб» (Комишуватська сільська бібліотека), пізнавальна година « Україна гідна свободи»( Мангушська ЦДБ), година історичної правди «Задзвеніли срібні дзвони України» (Ялтинська селищна бібліотека), Історична подорож «Нам берегти тебе Соборну і єдину» (Мелекінська сільська бібліотека), Інформаційний хроноскоп «День Соборності України: мовою фактів і документів» (Бердянська сільська бібліотека), Історико-пізнавальний екскурс «Соборність українського народу»( Покровська сільська бібліотека), Година інформації «Україна – соборна держава»( Азовська сільська бібліотека).

Працівники Мангушської центральної районної бібліотеки та Мангушського БК і кінофомистецтва ім.Груби провели для учнів 7-х класів Мангушської ЗОШ 2літературно-патріотичну годину «День Соборності – свято єднання українського народу заради майбутнього».

Бібліотекар Урзуфської сільської бібліотеки провела відео - екскурс «Соборна мати Україна» , на якому присутні здійснити пізнавальну мандрівку до подій з історії України початку ХХ ст.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)