Візит народного депутата України та керівництва Мангушського району до села Урзуф

Дата: 22.01.2020 17:11

Сьогодні народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва та голова Мангушської районної ради Володимир Топузов відвідали село Урзуф.

Поспілкувались з Урзуфським сільським головою Іваном Поповим та обговорили важливі питання стосовно процесів децентралізації у Мангушському районі.

Після чого директор Урзуфського БК Любов Раізова показала поважним гостям придбане обладнання для інноваційного 3D кінотеатру при молодіжному центрі, в якому вже розпочато показ фільмів/мультфільмів.

Під час візиту в Урзуф, народний депутат та очільники району також перевірили реалізацію проекту «Капітальний ремонт Урзуфської ЗОШ».

Поважні гості прийняли участь в урочистих заходах, присвячених Дню Соборності України. Привітали діток та викладачів з визначним святом для нашої Батьківщини, побажали кожному реалізовувати себе у вільній, мирній та неподільній країні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)