Візит народного депутата України та керівництва району до с. Мелекіне та с. Бердянське

Дата: 22.01.2020 17:07

22 січня 2020 року народний депутат України Дмитро Лубінець разом з головою райдержадміністрації Наталією Букрєєвою та головою районної ради Володимиром Топузовим ознайомились з ходом будівництва Мелекінської амбулаторії та станом готовності до роботи після капітального ремонту фельдшерсько-акушерського пункту у с. Бердянське.

Спочатку народний депутат та очільники району завітали до с. Мелекіне, де головний лікар Мангушського ЦПМСД Володимир Григор’єв показав як проходять будівельні роботи та зазначив, що в Мелекінській амбулаторії на даний час вже звели стіни, вставили двері та вікна, зараз здійснюється монтаж конструкції даху.

Після чого поважні гості направились до ФАПУ у с. Бердянське та поспілкувались з його персоналом.
ФАП вже отримав дозвіл державної архітектурної інспекції щодо завершення робіт та вводу його в експлуатації після капітального ремонту. На сьогоднішній день у фельдшерсько-акушерському пункті надаються медичні послуги та проводиться прийом пацієнтів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)