Право дитини на піклування та допомогу суспільства та держави

Дата: 21.01.2020 16:15

Службою у справах дітей проводиться ряд заходів з метою захисту та дотримання прав та інтересів дітей.

Яка ж це велика відповідальність – вирішувати подальшу долю дитини… Однак безспірним залишається той факт, що дитина є найбільш вразливою стороною в будь-яких конфліктних сімейних правовідносинах, і саме на її долю випадає найбільше страждань та втрат.

Так 21 січня 2020 року начальник служби  Головня І. прийняла участь в   судовому засіданні в якості законного представника дітей  під час розгляду справи про  позбавлення батька батьківських прав відносно двох малолітніх синів.

Під час розгляду справи були дотримані  всі найвищі права та інтереси дітей відповідно з діючим законодавством.

Позовні вимоги органу опіки та піклування Мангушської райдержадміністрації були задовільнені.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)