Сприяємо працевлаштуванню особам що готуються до звільнення

Дата: 20.01.2020 19:08

20 січня в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між  Мангушським районним центром зайнятості та Мангушським районним сектором з питань пробації, відбулася робоча зустріч директора Мангушського районного центру зайнятості Надії Тєрьошкіної та фахівця Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Дениса Головатого.

Під час зустрічі був обговорений спільний наказ Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 року № 947/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

За результатами зустрічі був визначений порядок взаємодії органу пробації та центру зайнятості щодо сприяння засудженим у працевлаштуванні та окреслені шляхи подальшої співпраці в цьому напрямку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)