Декада зустрічей з підприємцями

Дата: 20.01.2020 19:04

20 січня фахівці Мангушського районного центру зайнятості в рамках проведення декади «Зустрічі з підприємцями» відвідали підприємницю Наталю Савчук, яка заснувала власну справу завдяки сприяння служби зайнятості.

У пошуках роботи жінка звернулась до центру зайнятості у вересні 2019 року, але працевлаштуватися відразу не вдалося. Про можливість започаткування власного бізнесу, як альтернативу працевлаштуванню, Наталя дізналась на семінарі «Як розпочати свій бізнес». Отримавши на  тренінгових заняттях інформацію з основ бізнес-планування та ретельно обміркувавши пропозицію,  вона прийняла рішення започаткувати власну справу у торгівельній сфері, до якої зажди відчувала потяг.

Проаналізувавши власні сильні сторони, безробітна визначилася з напрямком майбутньої діяльності, обравши роздрібну торгівлю. Енергійна і амбіційна,  вона налагодила якісну торгівлю дитячими наборами для творчості і сувенірною продукцією для дорослих у власному магазині «Белоснежка». Тим більше, що у районі такий вид послуг не дуже розповсюджений.

Під час відвідування підприємниці фахівці районного центру зайнятості надали  інформацію щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)