Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 20.01.2020 19:03

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, виявлення дітей неохоплених навчанням, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представником Мангушського відділу поліції ГУНП в Донецькій області та фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 17 січня 2020 року проведено профілактичний рейд «Сім’я», на території Бердянської сільської ради.

У ході проведення рейду обстежено умови проживання 6 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей. З батьками, особами, що їх замінюють, та дітьми проведено профілактичні бесіди, надано методичну допомогу та необхідні рекомендації. За неналежне виконання батьківських обов’язків одного з батьків притягнуто до адміністративної відповідальності.