Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 20.01.2020 13:00

20 січня голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій та протипожежної безпеки, соціального захисту, роботи об’єктів житлово-комунального господарства, а також проведення заходів до Дня Соборності України та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в районі.

Разом з цим, проаналізовано виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації, наданих на минулих оперативних нарадах, доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)