Опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності та актуальних потреб в R&D

Дата: 20.01.2020 11:47

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для вирішення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

• отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

• отримати інформацію про існуючі українські R&D;

• переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

• зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку Українських компаній на основі інновацій;

• налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7. Опитування проводитиметься за 31 січня 2020 року. В ньому можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

Просимо прийняти участь в анкетуванні.

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-62

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)