Спільний прийом громадян Букрєєвої Н.О. та Мицика В.П.

Дата: 20.01.2020 10:55

20 січня 2020 року директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації Мицик В.П. провів у Мангушській райдержадміністрації виїзний особистий прийом громадян спільно з головою Мангушської райдержадміністрації Букрєєвою Н.О.
На прийомі були присутні: голова районної ради Топузов В.Г., перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації Дорогань В.І., начальник відділу культури Мангушської райдержадміністрації Тосхопаран Н.М.
На прийом звернувся голова Мангушської селищної ради Котенджи О.В. Були обговорені питання щодо реконструкції стадіону «Колос», розвитку фізичної культури та спорту у Мангушському районі, розвитку дитячого футболу та паурліфтінгу тощо.
З даних питань були надані консультації та роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)