Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Дата: 17.01.2020 11:21

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що  Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Оголошення  про проведення конкурсного відбору розміщено  15 січня 2020 року на вебсторінці Мінрегіону України http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=2152

.

Пропонуємо взяти участь у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів ДФРР.

Документи подаються до Департаменту економіки ОДА в паперовому вигляді за підписом керівника заявника у 2 примірниках за формою та переліку, встановленими Мінрегіоном України, та після подачі в паперовому вигляді обов’язково розміщуються на веб - порталі  http://dfrr.minregion.gov.ua/  в термін до 25 лютого 2020 року включно.

Звертаємо увагу заявників, що інвестиційні проекти повинні мати комплексний підхід. Проектно-кошторисна документація на проекти будівництва приймається для розгляду з експертним звітом, затвердженим не пізніше 2019 року.

Документи надавати за адресою: 84313, м. Краматорськ,                            вул. Богдана Хмельницького, буд.6, 4 поверх, кімната 5. (Департамент економіки облдержадміністрації).

Перед подачею на конкурс для перевірки документів просимо надати проекти в паперовому вигляді особисто виконавцем до відділу економіки райдержадміністрації (каб.214) в термін до 31 січня 2020 року.

Відділ економіки райдержадміністрації 2-43-62

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)