Презентація Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 17.01.2020 11:14

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання у Донецькому центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на базі Мангушського районного центру зайнятості  16 січня був проведений дистанційний інформаційно-консультаційний захід «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

Презентувала навчальний заклад  заступник директора з навчально- методичної роботи Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Піддубна Наталія Миколаївна.«Донецький центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості є функціональним підрозділом служби зайнятості, на який покладено завдання професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. Ця послуга підвищує шанси на працевлаштування тих громадян, чий професійний рівень в силу різних причин не відповідає потребам ринку праці»,- зазначила вона.В ході презентації  Наталія Піддубна ознайомила безробітних з актуальними професіями сучасного ринку праці за якими проводиться підготовка в навчальному закладі,звернула увагу на його переваги : терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, високу ймовірність працевлаштування після закінчення навчання. Переконливим аргументом для безробітних є і той факт, що широкий діапазон освітніх послуг забезпечує безробітним не тільки професійний розвиток, а й дозволить набути додаткових компетенцій , що сприяють спілкуванню, комунікабельності, прийняттю правильних рішень.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)