На порядку денному – легалізація зайнятості

Дата: 17.01.2020 11:11

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості 15 січня відбувся тренінг з основ бізнес-планування.
 «Одними з головних ризиків, які несуть працівники та роботодавці, є прихована зайнятість, яка позбавляє соціальних гарантій, неналежне оформлення трудових відносин і мінімізація заробітної плати», – зазначила директорка Мангушського районного  центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.
Запрошена до участі у засіданні Консалтингового центру завідувачка сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Мангушського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Поліщак  зосередила увагу присутніх на питаннях легалізації трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем.
Співробітниця Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва і начальниця відділу економіки райдержадміністрації Віра Смолій надали роз’яснення щодо алгоритму відкриття власної справи і ведення підприємницької діяльності.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)