Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 15.01.2020 12:19

15 січня голови райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела засідання колегії райдержа-дміністрації за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структур-них підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного головою райдержадміністрації було оголошено Указ Президента України від 07 грудня 2019 року № 893 / 2019 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» та вручено посвідчення Лінник Олені Володимирівні.

Також, почесною Грамотою Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної військово – цивільної адміністрації за плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 60 – річчя було нагороджено Дороганя Володимира Ілліча - першого заступника голови райдержадміністрації .

У зв’язку із кадровими змінами, які відбулись в районі, представлено начальника Мангуш-ського відділення Маріупольської місцевої прокуратури № 1 - Комісарука Олександра Бо-рисовича та т.в.о. начальника Мангушського відділення поліції Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області - Мазурчака Павла Олеговича .

На розгляд засідання колегії райдержадміністрації винесено наступні питання:

1. Про підсумки виконання бюджету району за 2019 рік.

2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2019 рік.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)