Нарада з питань реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку

Дата: 13.01.2020 14:15

Сьогодні, 13 січня 2019 року, голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела нараду з питань реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку по бенефіціару КНП «Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги». У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

Головний лікар ЦПМСД Григор’єв В.В. детально проінформував про проведену у 2019 році роботу по впровадженню проекту «Капітальний ремонт будівлі для медичних працівників переселенців за адресою: вул. Поштова, 22, в смт. Мангуш» та акцентував увагу на проблемних питаннях впровадження проектів.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)