Нарада з головами сільських, селищних рад Мангушського району

Дата: 14.01.2020 15:53

Сьогодні голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва спільно з головою Мангушської районної ради Володимиром Топузовим, керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів райдержадміністрації провела співбесіди з сільськими та селищними головами Мангушського району, а саме Ялтинським селищним головою - Дмитром Мінаєвим, Мелекінським сільським головою - Володимиром Поповичем та Покровським сільським головою – Леонідом Супруном. СільськІ та селищнІ голови доповіли про виконання Програми соціально - економічного розвитку за 2019 рік , виконання бюджету, благоустрій населених пунктів та перспективи розвитку у 2020 році. Також в ході співбесіди розглянуто питання щодо децентралізації влади в Мангушському районі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)