Рука підтримки переселенцям

Дата: 15.01.2020 08:45

Сьогодні не втрачає своєї  ??гостроти  питання працевлаштування вимушених переселенців. Мангушський районний центр зайнятості робить все можливе, щоб ці люди відчували себе захищеними і потрібними суспільству і державі. В 2019  році на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 44 безробітних вказаної категорії.

Руку підтримки протягнули роботодавці: Фонд соціального страхування,  ФОП  Мікуцькі К.О., ФОП Трофімов А.М., ФОП Вільчик П.Я, СФГ «Белюрі», Ялтинський комбінат комунальних підприємств, ТОВ «Форіца»  та ін., які  за направлення центру зайнятості працевлаштували 16 переселенців. За 11 працевлаштованих безробітних цієї категорії здійснюється  компенсація витрат роботодавця на оплату праці.  Витрати Фонду загальнообов'язкового державного  соціального страхування на випадок безробіття склали  324,6 тис. грн.

Як бачимо,  шляхом плідної співпраці з урахуванням інтересів всіх сторін соціального партнерства можна досягти успіхів, а головне - допомогти людям отримати роботу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)