Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрацій

Дата: 14.01.2020 14:09

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

14 січня 2020 року під головуванням голови Мангушської райдержадміністрації Наталії Букрєєвої відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Відповідно до порядку денного, членами комісії були розглянуті наступні питання:
1. Про влаштування малолітнього на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї;
2. Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту малолітнього;
3. Про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Під час засідання, члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням найкращих інтересів дітей.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)