Вчимо і працевлаштовуємо

Дата: 13.01.2020 11:48

Отримана професія, престижна освіта і навіть величезний трудовий стаж не гарантують людині реальне працевлаштування. Адже основою зайнятості є затребувана на ринку праці спеціальність, професія. Шанс отримати нову професію або підвищити кваліфікацію безробітним також надає служба зайнятості. В  2019  році  під конкретну заявку роботодавців професійне навчання проходили 244 безробітних за направленням Мангушського районного центру зайнятості.  Витрати Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття склали  53,6 тис. грн.  За сприяння ДСЗ можна отримати одну з 400 професій в 11 центрах профтехосіти  за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного  соціального страхування на випадок безробіття і таким чином підвищити затребуваність на ринку праці. Також,  ми  надаємо  якісні послуги з навчання  в дистанційному форматі за допомогою спеціального програмного забезпечення, веб-ресурсів та IT-сервісів.

Знову влитися в студентські ряди, щоб отримати нову професію або підвищити кваліфікацію, мають можливість і громадяни у віці старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років.  Для підтримки їх конкурентоспроможності на ринку праці, центр зайнятості одноразово видає ваучер на навчання. За допомогою ваучера можна отримати професії: бджоляр, комп'ютерник,  водій навантажувача, плодоовочівник  та ін. Протягом року 3 медичні сестри Мангушського району  отримали ваучери для підвищення кваліфікації за напрямком «Ме дсестринство».  Витрати Фонду загальнообов'язкового державного  соціального страхування на випадок безробіття склали  2,7 тис.грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)