Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 13.01.2020 09:36

13 січня голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій та протипожежної безпеки, забезпечення правопорядку в районі, виконання заходів Програми соціального та економічного розвитку Мангушського району за 2019 рік, а також проведення заходів до свята Водохреща в населених пунктах району тощо.

Крім того, головою райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)