Тимчасова зайнятість - взаємовигідне співробітництво

Дата: 10.01.2020 15:03

Результативним напрямком співпраці Мангушського районного центру  зайнятості з роботодавцями та органами місцевого самоврядування є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру,  до яких залучаються безробітні,  які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Це є гарантією збалансованого попиту і пропозиції робочої сили, підвищення рівня зайнятості і добробуту громадян в районі. А ще, це можливість економити бюджетні кошти. З кожним роком збільшується кількість місцевих рад та роботодавців,  які з готовністю користуються цією послугою центру зайнятості. Безробітні виконують роботи з благоустрою населених пунктів та придорожніх смуг, прибирання територій, приведення в порядок об'єктів історичного та культурного значення, працюють в сільському господарстві. Крім того,  в період участі в таких роботах, за безробітними зберігається право отримання допомоги.

Показовою  була наша співпраця протягом 2019 року  із Мангушською, Ялтинською селищними радами, Стародубівською, Комишуватською, Мелекінською сільськими радами, Ялтинським та Урзуфським комунальними підприємствами.  В результаті, ці ради та комунальні підприємства зекономили майже  465,4 тис. грн.,  які ,безперечно, будуть використані для потреб громад.

Завдяки співпраці з цими радами на благо громади в минулому році працювали 204 безробітних громадянина .

Переваги співпраці з центром зайнятості щодо залучення безробітних до тимчасових роботах оцінили і роботодавці району.  Більше  200 наших земляків  працювали на таких роботах в ОФ «Привільне», СТОВ  Агрофірма «Надія»,  СФГ «Оріон», ПП «Джеломанов К.М.»,  СФГ «Белюрі»,  СТОВ «Вікторія», Мангушському  центрі первинної медико-санітарної  допомоги та  ін.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)