Апаратна нарада у райдержадміністрації

Дата: 11.01.2020 11:04

Сьогодні голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела апаратну нараду з начальниками, спеціалістами відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації. Заслухали інформацію начальників відділів про виконання доручень, які були надані з 08 січня 2020 року по 11 січня 2020 року та про заплановані заходи на наступну неділю, а саме проведення засідання колегії райдержадміністрації , семінару - навчання з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації «Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Е – декларування», Громадської ради при райдержадміністрації та Комітету доступності.
Всім причетним були надані відповідні протокольні доручення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)