«День громади» у смт. Ялта.

Дата: 10.01.2020 18:35

З метою сприяння громадянам у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання та згідно з планом роботи райдержадміністрації 10 січня 2020 року у смт. Ялта організовано та проведено «День громади».
В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, заступник голови районної ради Світлана Олефір, Ялтинський селищний голова Дмитро Мінаєв, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, працівники райдержадміністрації, редакція районної газети «Сельская новь».
В ході проведеного заходу Ялтинський селищний голова Дмитро Мінаєв доповів про виконання плану економічного та соціального розвитку смт. Ялта за 2019 рік.
Також мешканці смт. Ялта озвучили найбільш гострі проблеми:
щодо придбання квартири лікарю, ремонту Ялтинскої амбулаторії, надання субсидії на тверде паливо, буріння нової свердловини, пільгового проїзду, прибирання стихійних звалищ та інш.
Крім того, громадянам на всі звернення були надані роз’яснення згідно з чинним законодавством та окремі звернення взяті на контроль райдержадміністрацією, керівникам відповідних служб надані доручення щодо їх виконання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)