Укомплектувати вакансію - значить забезпечити людину роботою

Дата: 09.01.2020 17:10

Одним з основних завдань державної служби зайнятості є допомога шукачам роботи у працевлаштуванні. Виконати її неможливо без найголовнішого у сфері зайнятості партнера – роботодавця, оскільки оперативне працевлаштування громадян безпосередньо залежить від кількості і якості вакансій, які пропонуються підприємствами, організаціями та установами.

Головне питання, яке постає сьогодні, – це збереження трудового потенціалу та перелом тенденції відтоку кадрів.  Працюємо над тим, щоб всі роботодавці зрозуміли, що ера дешевої робочої сили закінчилась і треба надавати гідні умови праці та заробітну платну.

Протягом року 241 роботодавець району подав вакансії  до центру зайнятості.  Відповідно, чисельність вакансій, які були актуальними,  поступово збільшилась  і склала   –  835 одиниць.  На кожне вільне робоче місце на протязі  року претендувало  майже 3 особи.

Добрі стосунки склалися у центру зайнятості з багатьма роботодавцями району. Показовою є співпраця з ОФ «Привільне», СТОВ Агрофірма «Надія», СФГ «Оріон», ТОВ «Технохім», відділом освіти, Мангушським центром первинної медико-санітарної допомоги, ПП «Джеломанов К.М.»,  ПП «Сельком», ТОВ «Сатурн», ТОВ «Форіца»,  ФОП Глушич В.В., ФОП Ярьоменко Г.Г. , ФОП Красозова В.Д., ФОП Таушан .О. та ін.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)