Засідання клубу спілкування «Життєлюби»

Дата: 03.01.2020 16:35

Магія Різдвяних днів нерозривно пов'язана з численними традиціями та обрядами. Дорослі і малі з нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята. Це найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку.
Тож, невеличка казка в теплій та святковій атмосфері відбулася в Мангушському районному Будинку культури для учасників клубу спілкування «Життєлюби» та запрошених гостей. Ведуча Алла Конжукова разом з клубом спілкування розпочала засідання з різдвяної пісні «Добрий вечір тобі пане господарю…», розповіла про звичаї та обряди українського народу під час святкування зимових свят.

Голова Мангушської районної державної адміністрації Букрєєва Наталія Олександрівна привітала всіх присутніх зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє та побажала затишку в оселях, добробуту, єднання і злагоди.
На засідання завітали хлопчик Василько і дівчинка Маланочка та привітали всіх різдвяними колядками, Дід Мороз та Снігуронька подарували кожному солодкі новорічні подаруночки з побажаннями на 2020 рік.
Присутні здійснили подорож в далеке минуле і дізналися багато цікавого про історію виникнення свята, різдвяні традиції та прикмети.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)