Очільники району відвідали Маріуполь

Дата: 03.01.2020 15:32

Сьогодні, 03 січня 2020 року, голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва, голова Мангушської районної ради Володимир Топузов та голова ГО «Першотравневий районний Союз «Чорнобиль» Іван Аврамов відвідали міську лікарню № 9 у місті Маріуполь.

Очільники району разом з Іваном Аврамовим вручили Подяку за високий рівень медичного обслуговування - Железняку Олександру Васильовичу, головному лікарю міської лікарні №9 та Єжеленко Дар’ї Ігорівні, завідуючій відділенням з лікування осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Поважні гості висловили Олександру Васильовичу, Дар’ї Ігорівні та в їх особі всім лікарям і персоналу лікарні щирі слова подяки за сумлінне виконання посадових обов’язків, турботу, піклування та надання постійної якісної та висококваліфікованої допомоги у реабілітації мешканців Мангушського району, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)