Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 02.01.2020 13:16

02 січня 2020 року голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені  актуальні питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, протипожежної безпеки, соціального захисту, виконання заходів програми соціально-економічного розвитку за 2019 рік.

Крім того, головою райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)