Майже 120 млн грн компенсацій за «теплими кредитами» виплачено населенню та ОСББ у грудні

Дата: 02.01.2020 11:45

27 грудня ц.р. із державного бюджету здійснено чергове відшкодування за програмою «теплих кредитів». Зокрема, цього разу населенню та ОСББ компенсовано майже 120 млн грн, а саме:

- 114 млн грн – ОСББ, які залучили «теплі кредити» на комплексну термомодернізацію багатоповерхівок;

- майже 5 млн грн – сім’ям, які впровадили енергоефективні заходи у своїх приватних будинках;

- 400 тис. грн – родинам, які замінили газові котли на твердопаливні.

«Чудова координація між членами Уряду Олексія Гончарука! Спільно із Мінекоенерго, Мінрегіоном, Мінфіном, Держенергоефективності, ДКСУ зроблено все, щоб населення та ОСББ отримали гроші за реалізовані заходи, що зменшили платіжку у людей та зробили їх оселі більш комфортними», - прокоментував Олексій Рябчин, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України.

«Це вкрай важливо, щоб члени ОСББ знали, що держава виконує свої зобов'язання перед людьми, які повірили, взяли кредити, самоорганізувалися та разом дбають про свої оселі!», - додав О. Рябчин.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)