Про заборону продажу алкоголю військовослужбовцям

Дата: 20.12.2019 16:21

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що на адресу облдержадміністрації продовжують надходити листи від Штабу Операції об’єднаних сил щодо наявності фактів продажу суб’єктами господарської діяльності алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України. Слід зазначити, що в області зосереджена велика кількість військових частин і підрозділів. Продаж алкогольних напоїв під час виконання ними службових обов’язків може створити напружену соціально-психологічну ситуацію серед мешканців області, привести до травматизму та загибелі як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення.

Чинним розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами) на період проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області діє заборона продажу військовослужбовцям алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (пиво, слабоалкогольні напої тощо). Але в деяких містах та районах області суб’єкти господарської діяльності не дотримуються виконання цього розпорядження та продовжують здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України.

З метою попередження вчинення правопорушень серед військовослужбовців,  нагадуємо суб’єктам господарської діяльності , які реалізують алкогольні напої, про необхідність дотримання вимог зазначеного розпорядження, а також про відповідальність за порушення статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)