Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 24.12.2019 13:25

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, виявлення дітей неохоплених навчанням, запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками сектору ювенальної превенції Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області, фахівцями районного центру для сім’ї, дітей та молоді та адміністрацією Мангушської ЗОШ №2 23 грудня 2019 року на території району проведено  профілактичний рейд «Сім’я».

У ході проведення рейду обстежено умови проживання 2 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди, надано методичну допомогу та необхідні рекомендації.

Служба у справах дітей райдержадміністрації з усіма зацікавленими структурами причетними до охорони дитинства і надалі проводитиме роботу, спрямовану на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, соціальний захист дітей, які потрапили в складні життєві обставини.