У Мангушському районі призначили нового начальника Мангушського відділення поліції ГУНП у Донецькій області

Дата: 23.12.2019 12:57

Сьогодні голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва та голова Мангушської районної ради Володимир Топузов привітали з призначенням на посаду начальника Мангушського відділення поліції ГУНП у Донецькій області, майора поліції - Мазурчак Павла Олеговича.

Поважні гості побажали новопризначеному начальнику витримки, наснаги, ефективної та плідної роботи на благо Мангушського району.

Також очільники району подякували Корольову Костянтину Миколайовичу, колишньому начальнику Мангушського відділення поліції за високий професіоналізм та самовідданість, сумлінне виконання посадових обов’язків, особистий внесок у безпеку життєдіяльності громади Мангушського району.

На заході, Бичін Сергій Олександрович, начальник центрального відділу поліції ГУНП у Донецькій області представив нового начальника співробітникам Мангушського відділення поліції та побажав кожному в своїй роботі керуватися законами честі, гідності та совісті.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)