З військовослужбовця в підприємці

Дата: 20.12.2019 15:58

Ситуація на сході нашої країни змінила сотні тисяч життів, вона зруйнувала безліч планів, корінним способом позначилася на плині життя. Проте, людське бажання та наполегливість сильніші за обставини. Черговий приклад цьому – історія успіху нашого земляка.

Дмитро Паша – молодий чоловік, який у 2018 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Транспортні технології», кваліфікація «Інженер з транспорту». У період з 2015 по 2018 рік проходив службу за контрактом у Збройних силах України, є учасником бойових дій. Проходячи службу, Дмитро зазнав бойового поранення, після якого отримав ІІІ групу інвалідності. Проте, покинувши пекельні воєнні будні та повернувшись до мирного життя, став наполегливо шукати собі роботу.

Восени минулого року після демобілізації колишній військовослужбовець звернувся до Мангушського районного центру зайнятості  по допомогу в працевлаштуванні. Кар’єрним радником здійснювався Дмитру пошук підходящої роботи відповідно фаху та освіті, але такої за місцем проживання не знайшлося. Попри все це загартований війною, колишній військовослужбовець не втрачав ані надії, ані мотивації. Молодий чоловік відвідував семінари, які проводили фахівці  Мангушського районного центру зайнятості, активно сприяв пошуку роботи. Після відвідання чергового семінару на тему започаткування власної справи, Дмитро й сам  зацікавився можливістю започаткування власного бізнесу. Отримавши додаткові роз’яснення та вичерпну інформацію про процедуру підготовки, формування та захисту бізнес-плану від спеціалістів центру зайнятості, він пройшов курси цільового призначення за напрямом «Основи підприємницької діяльності», де отримав фахову підготовку.

Фахівець з профорієнтації Мангушського районного центру зайнятості допомогла у виборі сфери діяльності, яка б користувалась попитом у населення, зважаючи на потреби регіону. Так у Дмитра сформувалася ідея щодо відкриття власного закладу харчування.

Молодий чоловік, зваживши усі рекомендації, приступив до втілення своєї бізнес ідеї. Навесні Дмитро успішно захистив бізнес-план та отримав одноразову допомогу на відкриття підприємницької діяльності.

Відтак з захисника батьківщини вийшов новий молодий  підприємець та його власний заклад швидкого харчування, який радує відвідувачів найсмачнішими шаурмою та хот-догами. Набуті знання та навички надають можливість Дмитру залишатись конкурентоспроможним, а гостям закладу – гарне обслуговування та смачну їжу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)