Мангушський район отримав новий пожежний автомобіль

Дата: 19.12.2019 11:35

Робота пожежно-рятувальних підрозділів – одна із найбільш небезпечних у світі. Від оперативності рятувальників залежать людські життя. Для того, щоб підвищити оперативність пожежно-рятувальних відділень та зменшити час прибуття підрозділів до місця виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, постійно оновлюється автопарк рятувальників. Підвищення рівня оснащеності підпорядкованих підрозділів Служби порятунку – запорука забезпечення належного рівня захисту населення від можливих небезпек.
19 грудня начальник 25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Володимир Борлов представив в.о. голові райдержадміністрації Володимиру Дороганю, голові районної ради Володимиру Топузову, депутатам районної ради та мешканцям району отриманий новий пожежний автомобіль
Відтепер на озброєнні рятувальників 25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області знаходиться сучасна пожежна автоцистерна на базі шасі автомобіля МАЗ, вартістю близько 6 млн. грн. Техніка призначена для доставки до місця пожежі оперативного розрахунку у складі 7 чоловік, засобів пожежогасіння та пожежно-технічного обладнання.
На даний час на балансі 25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області знаходяться 4 сучасних пожежних автомобіля.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)