Спільне засідання комісій

Дата: 19.12.2019 15:03

Сьогодні, 19 грудня, під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Володимира Дороганя та голови районної ради Володимира Топузова відбулось спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованостей із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та постійної комісії з питань житлово – комунального господарства,промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичних ресурсів , розвитку курортної зони узбережжя Азовського моря та екології.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)