Національне агентство державної служби визначило, як працюватиме веб-портал управління знаннями у сфері професійного навчання "Портал управління знаннями"

Дата: 19.12.2019 14:13

Відповідний наказ НАДС № 209-19 від 26 листопада 2019 року було зареєстровано в Мін'юсті 12 грудня.

Портал управління знаннями - це державна спеціалізована інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує доступ до безоплатних інформаційних послуг у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників і заступників, посадових осіб місцевого самоврядування через Інтернет.

Портал призначений для:

забезпечення розвитку ринку освітніх послуг у сфері професійного навчання;

інформування провайдерами (суб'єктами надання освітніх послуг у сфері професійного навчання) про наявні освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування", загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації;

організації електронної взаємодії суб'єктів Порталу для професійного розвитку державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, обміну практиками та досвідом.

Він забезпечує безоплатний і вільний доступ зареєстрованих користувачів до інформації, що міститься на порталі.

Структурними елементами Порталу є адміністративна та загальнодоступна частина, а також особисті кабінети.

Гіперпосилання на Портал розміщується на офіційному веб-сайті НАДС.

Портал забезпечує доступ користувачам незалежно від виду браузера, що використовується (із застосуванням принципу технологічної нейтральності), і є адаптованим для використання із мобільних пристроїв.

Опис освітньо-професійної або освітньо-наукової програми має містити стислу інформацію щодо:

рівня, ступеня вищої освіти та кваліфікації вищої освіти;

форми навчання;

обсягу програми (у кредитах ЄКТС);

цілі програми;

загальних і фахових програмних компетентностей;

гіперпосилання на сторінку веб-сайта провайдера, на якій розміщено програму підвищення кваліфікації, розклад занять тощо.

Опис програм підвищення кваліфікації має містити стислу інформацію щодо:

мети програми та професійних компетентностей, на підвищення рівня яких спрямована відповідна програма;

форми навчання;

обсягу програми (у кредитах ЄКТС);

структури програми (перелік назв модулів, тем);

очікуваних результатів навчання;

Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)