Донецька область, Першотравневий район

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 18.12.2019 13:14

Боротьба з правопорушеннями неповнолітніх — одна з найбільш важливих сторін усього процесу викорінювання злочинності в нашій країні.

Відповідно до закону, вік кримінальної відповідальності настає з 16 років. Лише за обмежене коло навмисних злочинів, окремо зазначених у Кримінальному Кодексі України, до кримінальної відповідальності можуть притягуватися особи з 14 років. Розслідування злочинів, скоєних підлітками, має значні особливості. Вони обумовлюються психологією неповнолітніх, ступенем їхнього розвитку, здатністю реально оцінювати події, що відбуваються, і т.п.

Нерідко підлітки роблять ті чи інші протиправні діяння на ґрунті бешкетництва, не усвідомлюючи до кінця значення наслідків своїх дій.

Так, 17.12.2019 року представник служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації прийняв участь у  судовому засіданні щодо вчинення  двома неповнолітніми правопорушень. У засіданні також прийняли участь прокурор району, представник Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області та представник Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Під час розгляду справи було дотримано усіх вимог чинного законодавства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)