Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 16.12.2019 13:03

16 грудня  в. о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

Перш ніж розпочати обговорення актуальних питань, з інформацією про порядок електропостачання в організаціях та установах району виступив начальник Мангушського ЦОК Олександр Грядов.

На нараді були обговорені  актуальні питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, протипожежної безпеки, монетизації пільг та субсидій, епідеміологічної ситуації в районі, а також організації проведення районних заходів до Новорічних свят та відкриття Новорічної ялинки, тощо.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.