Програма USAID Ukraine-USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України»

Дата: 16.12.2019 09:38

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення  успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Повний текст документу разом з формою концепції грантового проекту

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)