Година памяті « Чорнобиль-скорботна пам'ять»

Дата: 16.12.2019 09:14

13 грудня 2019 року в Мангушській ЗОШ №1  відбулася година памяті « Чорнобиль-скорботна пам'ять» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ведуча заходу бібліотекар Мангушської  центральної районної бібліотеки  Парамонова Ганна Миколаївна розповіла, що   Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях. Методист Мангушського БК і кіно фотомистецтва ім..М.Груби Пухно Миколо Федорович продемонстрував учням   фрагменти  документальних фільмів: «За хвилину до катастрофи», «Чорнобиль. Ліквідатори». « Біда,довжиною в 30 років ».

Присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)