Донецька область, Першотравневий район

Проведення чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини у Мангушському районі

Дата: 13.12.2019 14:46

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, 13 грудня 2019 року, згідно плану роботи служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, пройшло чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Комісію проводила заступник голови райдержадміністрації - Мурза Галина Вікторівна.

Відповідно до порядку денного, членами комісії були розглянуті наступні питання:

1. Про надання дозволу на укладання договору дарування 1/3 частки домоволодіння на ім’я неповнолітньої;

2. Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей;

3. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на територіальному обліку служби у справах дітей (75);

4. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (2 дитини).

Під час засідання, члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням найкращих інтересів дітей.