A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Сприяємо розвитку підприємництва в Мангушському районі

Дата: 11.12.2019 16:03
Кількість переглядів: 115

З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи ценру розвитку підприємництва (консалтингового простору) 11 грудня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес-планування. 

 

У заході взяли участь   безробітні громадяни та  підприємці, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва та  начальник відділу економіки РДА Віра Смолій.

Присутні отримали інформацію про послуги які надає  служба зайнятості для бажаючих започаткувати власну справу, історії успіху від запрошених підприємців та вдалі приклади «стартапів». Також у практичній частині тренінгу, з учасниками були виконані психологічні вправи, які допомагають повірити в себе та надихнутися на створення свого бізнесу, а також виявити власні схильності до певного напрямку підприємницької діяльності. 

Фахівці районного центру зайнятості   ознайомили майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливостями отримання компенсації єдиного соціального внеску,  в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

 

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора