Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 11.12.2019 14:10

11 грудня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1. Про проект районного бюджету на 2020 рік.

2. Про схвалення прогнозу районного бюджету на 2021 і 2022 роки.

3. Про проект Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району на     2020 рік.

4. Про підсумки роботи управління соціального захисту населення за 2019 рік.

5. Про підведення підсумків роботи Першотравневого районного військового комісаріату за 2019 рік.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. Крім того, обговорені проблемні питання сільських, селищних рад.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)