11 грудня 2019 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Дороганя Володимира Ілліча

Дата: 11.12.2019 13:18

Були запрошені: селищні, сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району.

РОЗГЛЯНУТЕ ПИТАННЯ:

Про  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій  на об’єктах масовим перебування людей  (за підсумками пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу ).

За дорученням Уряду, до 03 січня 2020 року 25 ДПРЗ ГУ ДСНС  України у Донецький області проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки  всіх дитячих садків, шкіл, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури, закладів соціального захисту населення.

За результатами доповідей та урахування обговорення , Комісія вирішила:

Створити робочу групу з організації запобігання виникненню надзвичайних ситуацій  на об’єктах масовим перебування людей.
    Робочій групі:
    1. Здійснювати коордінацію проведення перевірок  на об’єктах з масовим перебуванням людей  та усунення виявлених недоліків.
    2. Проводити підведення підсумків проведенних перевірок  та стану усунення виявленних недоліків, проблемні питання та плани на тиждень.

25 ДПРЗ
1. Організувати та здійснити відпрацювання планів  (схем) евакуації людей у разі виникнення пожежі.
2. Надавати в.о. голові райдержадміністрації інформацію  про хід проведення перевірок  та виявлені недоліки.
      Селищним, сільським головам:

1. Організувати роботу з усунення виявлених під час проведення перевірок недоліків.
2.Організувати проведення інструктажів, практичних занять з протипожежної  підготовки, відпрацювання евакуаційних заходів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)