Засідання комісії профспілкового комітету Мангушської РДА

Дата: 11.12.2019 11:13

На виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації 22 листопада  2019 року №1277/5-19 «Про чисельність працівників районних державних адміністрацій Донецької області», у зв’язку із зміною структури та можливим майбутнім вивільненням працівників Мангушської райдержадміністрації, 10 грудня 2019 року під головуванням голови профспілкового комітету Мангушської райдержадміністрації  - начальника відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Цапі Геннадія Дмитровича, за присутності виборних представників профспілкового комітету, відбулося засідання з працівникам Мангушської райдержадміністрації для надання консультацій щодо заходів запобігання звільнення та зведення їх кількості до мінімуму або пом’якшення несприятливих наслідків будь-яких звільнень.

Засідання комісії проведено з метою забезпечення трудових прав працівників.