Служба у справах дітей інформує.

Дата: 09.12.2019 16:57

Опіка (піклування) була і залишається найпоширенішою правовою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У цій формі закладено величезний позитивний потенціал, що дає змогу влаштувати долю дитини якнайкраще, з одного боку, наближено до проживання в сім’ї, а з іншого, – забезпечує контроль за дотриманням прав та інтересів дитини.

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, які виховуються під опікою громадян, згідно графіку відвідування, 06.12.2019 р. службою у справах дітей були відвіданні сім”ї опікунів/піклувальників на території Ялтинської селищної ради. У ході відвідування складалися відповідні акти обстеження. Опікуни/піклувальники у повному обсязі виконують свої обов’язки. Умови утримання, навчання та виховання підопічних відповідають нормі. Порушень прав дітей не виявлено.